• (096) 566 97 39
 • (093) 362 66 69
 • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

«Здай сміття – збережи довкілля» – це девіз нашого підприємства.

Такими простими словами можна охарактеризувати діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Еко-Сервіс-Козелець».

Наше підприємство було засновано у 2011 році і завдяки активному динамічному розвитку ми надаємо послуги в Козелецькому та Бобровицькому районах. Та зупинятися на досягнутому не збираємося, ми постійно працюємо над підвищенням рівня обслуговування та якістю надання послуг.

Основною сферою діяльності нашого товариства є вивезення та розміщення твердих побутових відходів, будівельних та малогабаритних відходів, надання послуг вантажних перевезень, встановлення контейнерів.

Ми працюємо з фізичними особами, підприємствати, організаціями, державними установами та різними навчальними закладами.

Для збору сміття «Еко-Сервіс-Козелець» пропонує безконтейнерну основу (за графіком наша вантажівка забирає мішки зі сміттям об’ємом до 100 л та вагою до 10 кг) та контейнерну основу (встановлення контейнера розміром 0,75 м³ або 0,65 м³) – спеціалізоване авто прибуває за графіком або ж за домовленістю,  для зручності клієнта. Надається можливість послуги самостійного вивезення ТПВ на полігон, розміщений на території Лемешівської сільської ради з 9:00 до 20:00.

Наші співробітники детально продумують маршрути та графік вивезення, щоб забезпечити високу оперативність роботи, зберегти час та кошти клієнтів, а також повністю врахувати побажання.

Розуміючи, що вивіз сміття в наш час є однією з найважливіших задач, колектив товариства дуже відповідально ставиться до своєї роботи на всіх її етапах. Наші послуги мають доволі великий попит і від того, наскільки якісно та оперативно вони будуть надані, залежить чистота нашого довкілля, здоров’я та гарний настрій громадян.

Наші контакти
  • Козелець

   вул. Соборності 40

   тел. 4-18-96
   (096) 566 97 39
   (093) 362 66 69
   Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

   Приєднуйтесь

   vk.com/eko_misto

   facebook.com/eko