• (096) 566 97 39
 • (093) 362 66 69
 • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Зміна тарифів

Ось вже як п’ять років мешканці селища селища та козелецького району не знають проблем із збутом сміття. Налагоджена робота компанії "Еко - Сервіс - Козелець", самовідданість команди підприємства дало неабиякий результат - довіра клієнтів помножена на вдячність за потрібну справу в селищі.

Однак, в житті час від часу трапляються моменти, коли треба зробити вибір. Навіть, якщо це і болючі та непопулярні методи. Тож у зв’язку із збільшенням цін на паливо-мастильні матеріали, комплектуючи для спецтехніки, а також з метою збереження безперебійної роботи професійного складу команди, ТОВ "Еко - Сервіс - Козелець" змушений підняти тариф на послуги із вивезення та приймання ТПВ.

Зростання цін буде проходити в два етапи. Перший з січня 2017, другий в 2017 році. Важливо і те, що ті користувачі послуг, котрі використовують роздільне поводження з відходами не потраплять під другу хвилю підвищення тарифів. До того ж, не варто аж надто боятися підвищення цін, адже для наших користувачів діють пільги всіх категорій пільговиків та можливість отримання субсидії на послугу.

Приносимо свої вибачення за незручності!

Зобов’язуємось і надалі надавати послуги якісно!

З повагою колектив ТОВ "Еко- Сервіс-Козелець"

Наші контакти
  • Козелець

   вул. Соборності 40

   тел. 4-18-96
   (096) 566 97 39
   (093) 362 66 69
   Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

   Приєднуйтесь

   vk.com/eko_misto

   facebook.com/eko