• (096) 566 97 39
 • (093) 362 66 69
 • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Плов на підтримку доброї справи

Керівник благодійної організації "Благодійне товариство "ДОБРО"  Тетяна Вознюк разом з компанією ТОВ  «Еко-Сервіс-Козелець» на чолі з Юлією Шуляк та  інтернет-оператором «Професійні мережі»  в  Прощену  неділю зібралися у Кобижчі (Бобровицький район), аби провести благодійну акцію.

Власне «акцією» в широкому сенсі цього слова захід не назвеш. Скоріше – пікнік, де годували перехожих пловом та всілякими смаколиками.

Реклами про акцію не було, а  через погодні умови довелося приступити до приготування вуличної їжі ближче до полудня. Сприяла проведенню Кобижчанська сільська рада. Долучився до благодійності  Ярослав Парубець. Ярославу Михайловичу організатори висловлюють особливу подяку за  надання музичного супроводу.

Кобижча благодійна

Збирати кошти для хворих, чи нужденних справа невдячна. Однак, ще не перевелись у нас добровольці, «згустки позитивної енергії», які через терни бачать зорі. Доброчинна діяльність, яких базуються на щирій вірі в те, що так — правильно, важливо, конче потрібно, і що коли людина щось робить, то мусить за це відповідати. І за кожною такою акцією історії конкретних дітей.

Тетяна Вознюк, мама на долю якої випало найстрашніше -  дізнатися, що рідна дитина хвора на онкологію. Пекло, яке разом із синочком пройшла Таня не побажаєш і ворогові. Але жінка не зламалася. Разом з чоловіком Сергієм створила благодійну організацію. Створила для того, аби допомагати тим, хто потрапив у глухий кут і опустив руки. Нехай це буде незначна фінансова допомога, зрештою – просто моральна підтримка. Головне робити хоча б щось.

 - Онкологія — проблема, яка може торкнутися кожного. – говорить Тетяна Андріївна. - І, доки в тебе є сили, можливості й час, краще допомогти комусь. Адже одного разу ти можеш опинитися по другий бік барикади, коли всього цього вже не буде. Мені здається, тому люди  погоджуються допомагати. 

Зібрані кошти передані сім’ям, які цього потребують.

За кадром

Дружною командою активістів готувався смачний плов на вогнищі. За будь-який благодійний внесок роздавалися млинці, пиріжки, чай та кава.

Доки працювала польова кухня представники компаній роздавали інформаційні листівки про те, що Кобижча дочекалася: по-перше вивіз сміття (ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець»), по-друге якісний Інтернет – «Професійні мережі» (Профнет) планує розширення географії своїх послуг.

Наші контакти
  • Козелець

   вул. Соборності 40

   тел. 4-18-96
   (096) 566 97 39
   (093) 362 66 69
   Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

   Приєднуйтесь

   vk.com/eko_misto

   facebook.com/eko